Milí zájemci o masáže v mém studiu Green Salon.

Starám se o to, abyste u nás měli prvotřídní péči, která stojí za Vaši investici. Masážní studio se nachází v Karlovych Varech ve velmi krásném, příjemném prostředí, který je zařízen do moderního stylu, kde budete pociťovat klid a pohodu. O Vaše tělo i duši zmáhané každodenním stresem se postará milá, pohledná,  profesionální masérka s řadou certifikaci, která vlastní osvědčení ministerstva zdravotnictví ČR. Garantuji diskrétní prostředí. Sprcha je samozřejmostí. Bezpečné parkování zajištěno. Čistota a úroveň je na prvním místě. Používáme jednorázová prostěradla, dezinfekce prádla, masérna je vždy vytírána a povrchově čištěna dezinfekčním prostředkem. V masérnách jsou vedeny dezinfekční deníky. Olej je po každém zákazníkovi vyměněn za nový. Nabízíme i možnost použití hygienických rukavic. Před samotným zahájením masáže se klient osprchuje a masér umyje ruce antibakteriálním mýdlem.

Věříme, že budete se službou spokojeni a tento zážitek si budete ještě dlouho pamatovat... a že se za námi budete rádi vracet. Těšíme se na Vás.Vyberte si masáž, která vám sedne časově, finančně i popisem. Každou si zamilujete!

Masáž celková klasická

Relaxační odpočinková masáž celková

Aromamasáže. ...

Champi - indická masáž hlavy

Kokosová masáž

Relaxační masáž hlavy a obličeje


Dopřejte si exotickou kokosovou masáž 

a celou hodinu si nechte zdát o bílých pláži a blankytném moři.

Víte, že kokosová palma je v řadě oblastech ( Asie, Indie, Filipíny..) považována za ,, Strom Života,,..

Při masáži zregeneruje Vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového a svalového napětí. Vaše pleť a pokožka sametově zjemní a příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá radost ze života, budete se cítit jako znovuzrozeni.


Kokosový olej


  • má vysoký obsah přírodních antioxidantů, vitamínů A, C, E, které vyživují pleť, nezanechává mastný efekt a má hluboce hydratační vlastnosti

  • je vysoce efektivní při hojení , pigmentových skrvn a vrásek


Fotogalerie

příjemna atmosféra v intimně navržení interiéru salónu.

Před prováděním masáže se klient sprchuje.

bio tělový a masážní olej

Adresa provozovny:
Karlovy Vary
Green studio
+420 776 636 199
Parkování je možné hned naproti studia
Provozní doba:
Po - Ne: 12:00 - 18:00


Termín návštěvy je třeba dohodnout a rezervovat předem telefonicky
V případě, že nezvedám telefón, pracuji a věnuji se objednanému klientovi. Pokud se nedovoláte, volejte prosím později. Ideální je volat ráno do 11 hod nebo po 19 hodině Děkuji za pochopení.


.