Milí zájemci o masáže v mém studiu Green Salon. 

Starám se o to, abyste u nás měli prvotřídní péči, která stojí za Vaši investici. Masážní studio se nachází v Karlovych Varech ve velmi krásném, příjemném prostředí, který je zařízen do moderního stylu, kde budete pociťovat klid a pohodu. O Vaše tělo i duši zmáhané každodenním stresem se postará milá, pohledná,  profesionální masérka s řadou certifikaci, která vlastní osvědčení ministerstva zdravotnictví ČR. Garantuji diskrétní prostředí. Sprcha je samozřejmostí. Bezpečné parkování zajištěno. Čistota a úroveň je na prvním místě. Používáme jednorázová prostěradla, dezinfekce prádla, masérna je vždy vytírána a povrchově čištěna dezinfekčním prostředkem. V masérnách jsou vedeny dezinfekční deníky. Olej je po každém zákazníkovi vyměněn za nový. Nabízíme i možnost použití hygienických rukavic. Před samotným zahájením masáže se klient osprchuje a masér umyje ruce antibakteriálním mýdlem.

Věříme, že budete se službou spokojeni a tento zážitek si budete ještě dlouho pamatovat... a že se za námi budete rádi vracet. Těšíme se na Vás.

Fotogallerie interier masérny

příjemna atmosféra v intimně navržení interiéru salónu.

Před prováděním masáže se klient sprchuje.

Každá masérka má své fluidum, proč jít k Valerii:

  • - slečna s ideální postavou
  •  inteligentní
  • - skromná
  • - už její přítomnost je vzrušujíci
KOUZELNÁ TANTRICKÁ MASÁŽ JE MAGICKÝM PROŽITKEM!

Tantrická masáž není prováděna za účelem povrchního sexuálního uspokojení, ale především se jedná o energetické masáže, při kterých se uvolní veškerý Váš duchovní i tělesný potenciál, jenž pak můžete lépe využívat.

Adresa provozovny:
Karlovy Vary
Green studio
+420 776 636 199  

Parkování je možné hned naproti studia
Provozní doba:
Po - Ne: 12:00 - 19:00


Termín návštěvy je třeba dohodnout a rezervovat předem telefonicky
V případě, že nezvedám telefón, pracuji a věnuji se objednanému klientovi. Pokud se nedovoláte, volejte prosím později. Ideální je volat ráno do 11 hod nebo po 19 hodině Děkuji za pochopení.

email: greenstudiomassage@email.cz